Home page > Aktuality > Advent a mikulášská nadílka v posádce

Advent a mikulášská nadílka v posádce

Ve středu 5. prosince 2018 se v posádce Brandýs nad Labem – Stará Boleslav potkaly dvě tradice – advent a mikulášská nadílka.

V ranních hodinách si příslušníci posádkových útvarů a zařízení společně s horkým ovocným punčem v ruce připomněli slavnostním rozsvícením vánočního stromu již probíhající advent. Ředitel Agentury logistiky brigádní generál Jaroslav Trakal při té příležitosti poděkoval všem za odvedenou práci v roce 2018 a popřál klidné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu.

Návštěvu Mikuláše a jeho andělského pomocníka pak netrpělivě očekávaly děti z dětské skupiny Ptáčata. I přesto, že Mikuláš s andělem nechali čerta v pekle, tak se obzvláště menší děti bály. Děti byly pochváleny za to, co předvedly, a proto pak následovala zasloužená odměna v podobě sladké mikulášské nadílky.     

Za realizaci mikulášské nadílky v dětské skupině Ptáčata patří poděkování příslušníkům štábu 26. pluku: rtm. Natalii Prymusové (Mikuláš), nrtm. Lence Paličkové (anděl), kpt. Martině Stejskalové (úvodní slovo a zpěv), nrtm. Václavu Píšovi (organizace a foto).

Foto: nrtm. Václav Píša, kpt. Petr Kostelka (ALog)

Fotogalerie

Nahoru